Kdo je LISHEN ?

Výrobce baterií LiFePO4/LFP společnost LISHEN ( www ). Byla založena v roce 1997 s kapitálem 203 mil USD. 
LISHEN ročně produkuje články a baterie v těžko představitelném objemu 10GWh. Od 1Q/2017 je ve výstavbě nová linka na výrobu baterií pro elektromobily o kapacitě 15GWh. Produkce je zaměřena na nové články do baterií typ 21700/Quadrapole, nižší samovybíjení, bezpečnější, plášť ze slitiny niklu/.
(Tesla za 2016 složila/nikoliv vyrobila/ 2,5MWh baterií; Tesla Gigafactory má v roce 2018 vyrobit 1GWh. V roce 2020 dokonce 35.000MWh-což je spíš zbožné přání od Elon Musk).
Produkce Evropských výrobců je na úrovni 5MWh(nejsou započteny montážní linky, které z dovezených článků skládají vlastní bateriové bloky/racky).
V Česku a na Slovensku výrobce bateriových článků není. 
Při realizaci bateriového úložiště berte v potaz historii dodavatele - společnost s 6ti letou historií zcela jistě nebude tím správným dodavatelem baterií, protože nedisponuje odpovídajícími zkušenostmi s balancováním článků. 

Záruky poskytované klientům od společnosti LISHEN jsou 10 let - baterie po 10ti letém používání bude mít minimálně 80% kapacity. 
Záruky vychází z aktuálních Německých nařízení, které platí pro podporovaná bateriová úložiště.

Tesla ve svých materiálech a studiích uvádí společnost LISHEN vždy mezi konkurencí na prvním místě.....

LISHEN od největšího výrobce na světě LG CHEM dělí jednotky MWh. Dalo by se říct, že se LISHEN a LG CHEM účetně/statisticky přetahují o prvenství. 
LISHEN má více než 1700 patentů jejichž licence byly prodány jiným výrobcům LFP baterií. 
Vliv společnosti LISHEN na pokrok v oblasti sebezásobení a uskladňování elektrické energie na globálním trhu je tedy velmi významný. V Asii je LISHEN považován za autoritu s ohledem na výzkumné úspěchy na poli Li-ION a LFP článků
LISHEN je dodává články a baterie společnostem APPLE, MOTOROLA, SAMSUNG, DELL, HP, HUAWEI, LENOVO, HUYNDAI, POTEVIO, BRILLIANCE, ZHONGTONG JAC, KING LONG atd.

LISHEN pracuje na trvale udržitelném rozvoji. Vizí společnosti LISHEN je být jeden ze tří hlavních výrobců LFP a Li-ION baterií na světě v roce 2020.

PROSOLAR s.r.o. v bateriích LISHEN přináší klientům prvotřídní nejvyšší kvalitu za globální tj.nikoliv evropsky přemrštěné ceny.